---Copy with zdroj---

Duben 2008

4 svižné jarní účesy

27. dubna 2008 v 18:09 | verča Holl. |  ♫Účesy♫
Zapletená hlava
Rachel McAdamsová
Proč si ji pořídit: I ten sebenudnější účes získá šťávu, když do něj zapletete slušivou vánočku. Zároveň se tak zbavíte nezkrotných poletujících pramenů a budete působit upraveně, ale přirozeně. Jarní copy se nosí jak klasické, tak elegantní francouzské. Nejlépe cop bude sedět na dlouhých a mírně zvlněných kadeřích.
Jak na to: Do vlhkých vlasů vetřete pěnové tužidlo na podporu vln, například Twist Look Curl Mousse, Taft, 79 Kč (1). Nad čelem a na temeni hlavy oddělte dva silné prameny a zapleťte je do copů. Kolem obličeje ponechte několik volných vlasů. Zbytek hřívy stáhněte společně s copy do nedbalého drdolu. Pokud nemáte dostatečně dlouhé vlasy, připněte copy k hlavě sponkami. Uvolněné prameny potřete voskem a celý účes zafixujte lakem, například Hold Tight Firm Hairspray,Lee Stafford, 240 Kč (2).
Cosmo tip: Drdol omotejte silnější gumičkou s velkou barevnou květinou, H & M, 129 Kč (3). Účes bude působit nadýchaněji. Nemusíte zaplétat všechny vlasy nad čelem, copy působí sexy i v kombinaci s ofinou.


Koňská chlouba
Jennifer Love Hewittová
Proč si ji pořídit: Klasický ohon se hodí nejen pro milovnice koňských stájí. Dá vyniknout vašim rysům a působí elegantně a upraveně. Ideální na důležitou pracovní schůzku.
Jak na to: Kštici vyrovnejte žehličkou. Ještě předtím ji ošetřete vyhlazujícím přípravkem, který vlasy zároveň ochrání. Vyzkoušejte Fashionista Smooth & Shine, Tigi, 200 ml za 465 Kč (1). "Vyžehlené vlasy stáhněte dozadu a omotejte tenkou gumičkou. Vše zafixujte tužicím krémem a přestříkejte zářivým leskem," doporučuje pražský kadeřník James ze salonu James Hair. Otestujte Styling Creme Gel, Nivea, 95 Kč (2), a zářivý lesk Gloss Control, L'Oréal Professionnel, 425 Kč (3).
Cosmo tip: Pokud vlastníte souměrný obličej jako Kate Winsletová, můžete si stáhnout vlasy z čela. V případě, že se pyšníte vysokým čelem intelektuálky, ozdobte účes ofinou.
Patka na stranu
Reese Witherspoonová
Proč si ji pořídit: Patku ulíznutou na jednu stranu už zdaleka nenosí jen divocí hoši s kytarou. S dlouhými kadeřemi působí velice žensky. Pokud si ji pořídíte ke krátkým vlasům, zajistí vám pověst nespoutané rebelky.
Jak na to: Vlhkou hřívu potěšte přípravkem pro zvětšení objemu a důkladně pročešte. Vyzkoušejte například Volume & Texture Thickening Serum, Avon, 149 Kč (1). "Patku vyfoukejte přes kulatý kartáč a zbytek vlasů natočte na velké natáčky," radí pražský kadeřník Libor Šula z Libor Šula The Salon. Na závěr ulízněte patku trochou vosku a celý účes zafixujte sprejem, který vlasy neslepí a zvýrazní jejich lehké zvlnění. Zkuste třeba tvarující sprej Hydro Style, Wella, 99 Kč (2).
Cosmo tip: Nechte si kštici promelírovat více blonďatými odstíny. Tohle jaro potěšte vlasy přirozeným béžovým odstínem nebo barvou zralých pšeničných klasů. Jednolitou polární blond odložte raději na příští zimu.


Divoké vlny
Heidi Klumová
Proč si je pořídit: Zvlněná rozevlátá kštice učesaná na pěšinku, jakou nosily květinové děti, z vás udělá křehkou vílu, která ale dosáhne všeho, čeho si umane. "Tenhle účes nejlépe vynikne na skutečně dlouhé hřívě. Základní délka by měla být plnější a vlasy jen lehce sestříhané kolem obličeje," tvrdí Ariana Střelcová z pražského kadeřnictví Toni & Guy.
Jak na to: Hřívu nejdříve vydrhněte šamponem, který podpoří zvlnění vlasů. Otestujte třeba Shine Curl, L'Oréal Professionnel, 250 Kč (1). Z rovného porostu vám sice ovčí kožich neudělá, ale připraví ho na proceduru vlnění. Vlasy vysušte, ozdobte pěšinkou, a zatímco budete rozehřívat kulmu, seznamte natěšenou hřívu se sprejem Hot Curl, L'Oréal Paris, 115 Kč (2). Podpoří zvlnění kštice a poskytne jí láskyplnou ochranu během kulmování.
Cosmo tip: Přirozeného vzhledu dosáhnete, když lokny několikrát prohrábnete rukou a pár pramenů necháte rovných. Navlnit se zkuste třeba kulmou Slim Powerstylist, Philips, 1480 Kč (3). Pokud jste majitelkou kulatého obličeje, ukryjte široké tváře pod záplavu vln.

Diplomy za 2. bleskovku:-)

23. dubna 2008 v 19:18 | verča |Holl. |  ♥Bleskovky♥

Závěrečná scéna

23. dubna 2008 v 18:46 | verča Holl. |  ♥Will+ Elizabeth♥
ONE DAY
Will: Budu potřebovat i tu druhou.
Will: Slunce téměř zapadá.
chudák eliz
Will: Vždy patřilo jen tobě........
Will: Bude u tebe v bezpečí?
Elizabeth: Ano....
Elizabeth: ANO
Elizabeth: WILLE!!!!!
Will: Sleduj horizont.
piretess.blog.cz

3. SB- Orlando Bloom...

22. dubna 2008 v 15:53 | verča Holl. |  ♫Spřátelený blogy♫
Další spřátelený blog!!! Tentokrát o Orlandovi....
Mrkni:-)

Auta - online

21. dubna 2008 v 17:23 | verča Holl. |  ♥Ostatní♥
Auta (Cars)
Ke shlédnutí ZDE (horší kvalita)

Jak zvýšit návštěvnost blogu

21. dubna 2008 v 17:13 | verča Holl. |  ♥Ostatní♥
No tak ten text dole si zkopčete na stránu, jsou to slova, které lidi nejčastěj hledají, nevím, jestli s tím budete moct trhat rekordy, ale aspoň to zkuste

Jak na taháky...

21. dubna 2008 v 17:06 ♥Ostatní♥
1.DOBRÝ SOUSED Mít v lavici dobrého souseda - to je jistě základ dobré písemky (teda pokud se to sami nenašrotíme:-)). Můžeme od něj látku opsat nebo pokud je například neklid ve třídě nebo učitel v bezpečné vzdálenosti tak se s ním klidně, ale hlavně rychle domluvit ústně................ 2. SEŠIT V LAVICI Pokud si nestihneme zhotovit žádný tahák, tak ještě pořád není konec světa (v našem případě 5 nebo v lepším případě 4 z písemky:-)). Do lavice nebo na nějaké jiné místo našim očím dosažitelné si dáme sešit a v nestřežené chvíli můžeme v něm i listovat. Je to velmi dobré, ale někdy trochu nepraktické. .................................................................................................................3. ČÍM VĚTŠÍ TAHÁK,TÍM MÍN VIDITELNÝ Ze staré praxe je známo, že čím větší tahák je tím méně je většinou nápadný. Takže například žáci sedící u nástěnky si mohou pověsit tahák klidně na papíru formátu například A3 a učitel si toho třeba vůbec nemusí všimnout a i kdyby si náhodou všimnul, tak se můžete vymluvit, že to máte v rámci opakování zpracovaný přehled učiva;-). ..............................4. PIVNÍ TÁCEK Další z praxe osvědčených taháků. Na spodní desku lavice si na kraj přiděláme připínáčkem pivní tácek, tak abysme mohli otáčet ho pod lavici a ven. Poté si stačí na něj napsat látku, kterou potřebujeme a občas ho o písemce vytočit. .................................................................5.LAVICE Lavice jistí vše. Tužkou napsaný tahák a schovaný například pod písemkou je v podstatě neobjevitelný.

Will/Elizabeth | Too late

21. dubna 2008 v 14:46 | verča Holl. |  ♥Will+ Elizabeth♥
--Barevné :přítomnost
--černobílé - vzpomínky Eliz
--sépia - vzpomínky Eliz na to, jak Will umřel
Kostým Jacka

20. dubna 2008 v 14:53 | verča Holl. |  ♥Jack Sparrow♥

Sugababes-About you now

20. dubna 2008 v 13:45 | verča Holl. |  ╠videjka

2.bleskovka:-)

20. dubna 2008 v 13:13 | verča Holl. |  ♥Bleskovky♥
1) Jak často chodíš na můj blog?
2)baví tě škola?
3)Jaké jsou tvoje dvě nej... barvičky?
4)co sem mám ještě dát????
5)jak se máš?
6)co na diplom???
7) přezdívka
8)tak pište beru všechny!!!!!!!!!!!!
P.S. až bude diplom tak písnu na blog:-)


Willabeth-How do I live

20. dubna 2008 v 13:01 | verča Holl. |  ♥Will+ Elizabeth♥

SORRY.............

15. dubna 2008 v 16:29 | verča Holl. |  ♥design blogu!!!♥
Ahojky moc a moc se omlouvám že jsem sem dlouho nic nedala , ale to víte člověk má taky školu.....................
No a taky se teď starám o svůj 2.blog a pak na to nemám čas:-)
Doufám že to chápete:-)

Video jako omluva..................
Orlando s knírem!!!

2. dubna 2008 v 18:54 | verča Holl. |  ♥Orlando Bloom♥